Hopp til innhold

Frilansfrokost, 26.11.2026

Seminar

Dato: 26. november
Tid: 10 – 12
Sted: Brugata 19, første etasje

Hvor god er du til å forhandle?

I en arbeidshverdag som frilans og selvstendig næringsdrivende er det en del av jobben å stå i forhandlinger med forskjellige oppdragsgivere gjennom et arbeidsår.

Hvilke spilleregler gjelder egentlig i en forhandlingssituasjon? Hvordan går man frem for å oppnå det man ønsker? Og hvilke praktiske ferdigheter kreves?

I denne workshopen går advokat i Creo, Espen A. Eldøy, igjennom grunnleggende forhandlingsteknikker og strategier. Formålet med kurset er å gi deg som deltager konkrete verktøy du kan bruke, gjennom presentasjon og øvelser, slik at du kan sikre et bedre resultat neste gang du forhandler en kontrakt.

Espen Eldøy er advokat i Creo, forbundet for kunst og kultur, og har særlig kompetanse innen arbeidsrett, opphavsrett og trygderettigheter. Han jobber daglig med å sikre frilanseres og næringsdrivendes rettigheter.

Frilansfrokost er Creos foredragsserie om det du bør vite om arbeidslivet. Foredragene arrangeres av Creo og regionlaget Creo Oslo. De er åpne for alle, men særlig relevante for deg som er selvstendig næringsdrivende eller ønsker å bli det.

Betalt påmeldingsavgift refunderes ikke.