MFO inviterer medlemmer som vurderer å signere deltagerkontrakt og opsjons- og artistavtale, til et informasjonsmøte.

MFO opplever at flere av våre medlemmer har tatt kontakt for råd og veiledning i forbindelse med kontrakter tilknyttet TV2-programmet «The Voice». I den forbindelse inviterer vi medlemmer som vurderer å signere deltagerkontrakt og opsjons- og artistavtale, til et informasjonsmøte. I møtet vil våre jurister gå igjennom kontraktene, gi sine vurderinger, og svare på spørsmål fra deltagerne. Deltagerne vil også motta et skriftlig notat etter møtet, med de mest sentrale kommentarene til kontraktene.

Møtet vil finne sted i MFO sine lokaler i Brugata 19 i Oslo, mandag 22. oktober 2018 kl. 15.00. Om du ønsker å delta på dette møtet ber vi deg sende en e-post til: jr@musikerorg.no så raskt som mulig.

Juridisk rådgivning og kontraktbistand er et tilbud for MFOs medlemmer.
Les mer om fordelene ved å være medlem i MFO.
Meld deg inn i MFO.